13 معجزه کاسنی برای پوست صورت که همه ی خانم ها باید بدانند

فوایدکاسنی برای پوست صورت و برای سلامتی بسیار زیاد و از زمان های قدیم شناخته شده است. در این مقاله به شما می گوییم که مزایای مصرف این گیاه دارویی برای استفاده دارویی چیست و چگونه می توانید از آن استفاده کنید تا از همه آنها بهره مند شوید.

قرن هاست که مشخص شده است که فواید کاسنی برای سلامتی بسیار زیاد است. مصرف آن عمدتاً به عنوان جایگزینی برای قهوه انجام می شود.

اما می توان آن را به روش های دیگر نیز مصرف کرد. در حقیقت، علیرغم اینکه یک غذای رایج است، چیزهای زیادی در مورد رادیچیو وجود دارد که عموما ناشناخته هستند.

هر آنچه که باید در مورد کاسنی بدانید
کاسنی یک گیاه علفی (علفی) چند ساله است که ارتفاع آن به یک متر می رسد. معمولاً بین ژوئیه و سپتامبر شکوفا می شود و گل هایی با رنگ کم و بیش شدید آبی یاسی و حتی صورتی یا سفید ایجاد می کند.

استفاده دارویی از آن به زمان شارلمانی برمی گردد که طبق اسناد ادعا می کرد این گیاه را در مزارع خود کشت می کرد.

کاسنی

همچنین لازم به ذکر است که استفاده از آن برای مقاصد پزشکی به قرن ها قبل در جایی که دنیای قدیم در نظر گرفته می شود (آفریقا، آسیا و اروپا) برمی گردد.

از جمله ترکیبات کاسنی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

اسیدهای آلی
پکتین
ویتامین A
ویتامین های گروه B
ویتامین سی
پتاسیم
منیزیم
کلسیم
همخوانی داشتن
10 فایده کاسنی برای سلامتی
محبوبیت کاسنی به دلیل خواص طبیعی مفید برای سلامتی و ترکیب مواد موجود در ریشه آن است.

این یک آنتی اکسیدان عالی است و اثرات ضد باکتریایی دارد. حاوی چیزی بیشتر و چیزی کمتر از 30 جزء آنتی اکسیدانی است و به همین دلیل سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند و از بیماری های پوستی و گوش و سایر موارد مانند سرطان جلوگیری می کند.
از جمله بیماری های پوستی که از آن جلوگیری می کند عبارتند از: سبوره، نورودرماتیت ، اگزما، آبله مرغان ، فورونکولوز، آکنه و پسوریازیس.
همچنین به عنوان یک درمان برای افرادی که از دیابت رنج می برند ایده آل است ، زیرا به کاهش قند خون کمک می کند.
به لطف کمک اینولین ، فواید زیادی برای سیستم گوارش دارد : فلور روده را بهبود می بخشد، از یبوست، رفلاکس و/یا سوزش سر دل جلوگیری می کند، گاز را کاهش می دهد و شیره معده را تحریک می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.