پیراهن مردانه اداری راز موفقیت گلزار را فاش کرد

اگر مردی به تصویر خود اهمیت می دهد، می داند که پیراهن مردانه اداری بیشترین تغییر را در کمد لباس دارند. البته ممکن است در نگاه اول به نظر برسد که می توانید بدون سختی زیاد پیراهن مردانه بخرید.

با این حال، مطمئناً اینطور نیست. کسانی که به ظاهر خود اهمیت می‌دهند به خوبی می‌دانند که پیدا کردن یک پیراهن با کیفیت واقعاً زمان زیادی می‌برد.

شخصی برای کمک به انتخاب لباس به یک سبک مراجعه می کند، دیگران به طور مستقل این مشکل فوری را حل می کنند. به هر حال ، هر مرد مدرن باید معیارهایی را بداند که بر اساس آن پیراهن های با کیفیت قضاوت می شوند. در زیر به مهمترین آنها خواهیم پرداخت.

یک پیراهن با کیفیت چگونه باید باشد؟ بنابراین، پیراهن های خوب بر اساس فاکتورهای زیر قضاوت می شوند. 1) فرود آمدن مهم نیست که یک پیراهن چقدر خوب باشد، با تناسب بد بسیار تاسف بار به نظر می رسد.

پیراهن مردانه

پیراهن های مردانه مناسب برای مردان معمولی و لاغر هستند. این پیراهن‌ها با کمر و آستین‌های باریک، اندام شما را برجسته می‌کنند. برای مردان ورزشکار بهتر است پیراهن های نیمه سایز را ترجیح دهند.

چنین مدل هایی متناسب با شکل هستند، اما در عین حال فضایی برای حرکت باقی می گذارند – فضای آزاد اضافی با عضلات توسعه یافته مورد نیاز است.

4) بخیه زدن. کیفیت پیراهن به کیفیت درزها بستگی دارد. به پیراهن های گران قیمت نگاهی بیندازید:

در هر سانتی متر می توانید حداقل هشت بخیه ببینید. هرچه درز کوچکتر باشد، پر زحمت تر است و بنابراین کار باکیفیت تلقی می شود. درزهای کوچک نشانه حرفه ای بودن خیاط است.

پوشیدن پیراهن مردانه مناسب زیر کت و شلوار مرسوم است. با این حال، این مدل ها حتی بدون ژاکت نیز به زیبایی مناسب هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.