قیمت خرید بهترین کیسه فریزر به صورت فله

خرید کیسه فریزر فله، یکی از راه های خرید ارزان است و با توجه به نیاز مشتریان که برای تمامی اقلام خرید بزرگ و کوچک خود از انواع کیسه های پلاستیکی استفاده می کنند و مصرف بالای آن بهتر است به صورت عمده و فله خریداری شود. این امر در خرید انواع کیسه های پلاستیکی درجه یک دسته دار سفید، شفاف، زباله و فریزری بسیار به صرفه خواهد بود.

قیمت خرید بهترین کیسه فریزر به صورت فله

درجه بندی انواع کیسه فریزر بر اساس مرغوبیت

درجه بندی انواع کیسه فریزر بر اساس مرغوبیت یکی از راه های حفظ سلامت و بهداشت مواد غذایی، که به نگهداری در یخچال و فریزر نیاز دارند، بسته بندی آن ها به کمک کیسه فریزر است. این کار علاوه بر این که از نفوذ میکروب و آلودگی به داخل ماده غذایی جلوگیری می کند، باعث حفظ تازگی و عطر و طعم‌ مواد خوراکی و افزایش مدت ماندگاری آن نیز می گردد.

کیسه فریزر در بسته بندی های مختلفی ارائه می شود‌. بسته بندی پاکتی را می توان ابتدایی ترین شکل بسته بندی آن دانست. انواع بسته بندی های آسان مصرف، برای این محصول طراحی و تولید شده است که می توان به انواع تقویمی، رولی، جعبه ای، زیپ دار و فله ای اشاره کرد.

  • کیسه فریزر رولی: در این نوع بسته بندی، برگه های کیسه فریزر به دور یک بوبین که استوانه ای از جنس مقواست رول می شوند‌.
  • کیسه فریزر جعبه ای: در واقع همان کیسه فریزر رولی است که داخل بسته بندی مقوایی قرار دارد.
  • کیسه فریزر فله: کیسه فریزر را می توان به صورت فله هم تهیه کرد. کیسه فریزر فله فاقد بسته بندی است و به صورت کیلویی خریداری می شود.
  • کیسه فریزر زیپ دار: کیسه فریزر زیپ دار که با نام زیپ کیپ هم شناخته می شود، از ضخامت بالاتر و ظاهری متفاوت تر نسبت به بقیه انواع کیسه فریزر برخوردار است.

اکثر برند های موجود در بازار داخلی همه استاندارد است و از مواد بازیافتی درست نشده، اما همیشه افراد سودجویی وجود دارند که برای سود بیشتر از مواد ارزان تر استفاده می کنند. با خرید از برند های معتبر از مشکلاتی که ممکن است که در هنگام استفاده از کیسه فریزر به آن دچار شوید، جلوگیری می کند و نرخ ترخیص کاری و مصوب خود را دارد.

صادرات کیسه فریزر به صورت فله به کشورهای مجاور

صادرات کیسه فریزر به صورت فله به کشورهای مجاور کارخانه های تولید نایلون در کشور به ویژه تهران، کرج، تبریز، مشهد و اصفهان بسیار زیاد بوده و مازاد ظرفیت داخل کشور اعم از انواع پلاستیک دسته دار و کیسه زباله و فریزری به صورت فله را با سایز های بزرگ و کوچک به کشور های دیگر صادر می کنند.

کارخانه های تولیدی و بازرگانی قیمت روز کیسه فریزر را بر اساس نرخ مواد پتروشیمی در بورس و بازار آزاد تعیین می کنند و با قیمت های نزدیک به هم با توجه به کیفیت آن به فروش می رسانند که با توجه به گسترش انواع نایلون در کشور، قیمت ارزان تری نسبت به کشور های دیگر دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.