توزیع بدون واسطه کیسه فریزر رولی با مناسب ترین قیمت

کیسه فریزر رولی یکی از پرمصرف ترین نایلون های موجود در بازار در بین خانوم های خانه دار است که توزیع بدون واسطه و مستقیم آن با مناسب ترین قیمت از کارخانه های تولیدی نایلون و نایلکس در کشور به صورت عمده انجام و در اختیار بازار فروش قرار می گیرد.

توزیع بدون واسطه کیسه فریزر رولی با مناسب ترین قیمت

عواملی که بر قیمت کیسه فریزر تاثیر دارد

عواملی که بر قیمت کیسه فریزر تاثیر دارد یکی از عواملی که بر قیمت کیسه فریزر و سایر انواع نایلون ها تاثیر می گذارد کیفیت مواد اولیه است که برای تولید استفاده می شود. این مواد اولیه می تواند در انواع مختلفی با درجات کیفی متفاوت در بازار موجود باشد که همین امر موجب می شود محصولی که تولید می گردد دارای کیفیت های متفاوتی باشد و با توجه به کیفیت های متفاوت دارای قیمت های مختلفی می باشد. علاوه بر کیفیت مواد اولیه نوع بسته بندی کیسه فریزر یکی دیگر از عامل های مهم در قیمت گذاری این محصول پرمصرف است.

پاکت های فریزر دارای مدل های متنوع رولی، چسبی و جعبه ای است که مدل جعبه ای در بسته بندی پنجاه و صد تایی بسته بندی می شود و یک نمونه از دستمال کاغذی است که همانند جعبه دستمال کاغذی استفاده می شود و گاها دارای تیغی برای برش نیز می باشد. نایلون های یکبار مصرفی که غیر از پاکت فریزر هستند در مجموعه عمده فروشی های سراسر کشور به همراه پاکت فریزر به صورت دسته دار و معمولی و نمونه های چاپی در بازار به صورت عمده پخش می شود.

صادرات پاکت های فریزر به کشورهای همسایه و کشورهای عربی به صورت تناژ انجام می شود و حمل و نقل بسته به کشور مورد نظر می تواند هم به صورت زمینی هم دریایی و هم هوایی انجام گیرد. نرخ ترخیص کالای صادراتی و هزینه های گمرکی و سایر خدمات خروج از مرز بنا به توافق انجام شده بین دو طرف خریدار و فروشنده صورت می گیرد.

فروش مستقیم کیسه فریزر رولی با بهترین کیفیت

فروش مستقیم کیسه فریزر رولی با بهترین کیفیت کیسه فریزر رولی با بهترین کیفیت در بازار اگر توسط کارخانه های تولید کننده خریداری شود چون سفارش به صورت مستقیم است قیمت تمام شده آن کمتر می شود و همچنین فروش از طریق نمایندگی های همین شرکت های تولیدی که در سراسر شهرهای کشور دفتر دارند یکی دیگر از راه های خرید بی واسطه این محصول پرمصرف ایرانی می باشد.

علاوه بر پاکت فریزر پاکت های زیپ دار که دارای یک رول قرمز زیپی برای بسته شدن بر روی دهانه خود هستند و گاها هم به صورت شفاف و هم به صورت رنگی تولید می گردند نیز پرمصرف است و به همین دلیل در سایزهای مختلف تولید می شود. از پاکت های زیپ دار در عطاری ها برای بسته بندی انواع ادویه جات و گیاهان دارویی مختلف زیاد استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.