اسید آمینه گوشت مرغ سیاه از شما ورزشکار حرفه ای می سازد

سرشار از مواد معدنی، ویتامین ها و کلسترول پایین
ویتامین هایی مانند A، B6، B12، نیاسین، تیامین یا ریبوفلاوین یا مواد معدنی مانند آهن، روی، منیزیم، پتاسیم یا فسفر درگوشت مرغ سیاه خوشمزه وجود دارد. همچنین سدیم کمی دارد، بنابراین کسانی که از فشار خون بالا رنج می برند می توانند آن را مصرف کنند.

گویی این کافی نیست، میزان کلسترول آن کم است (به جز در پوست)، کمتر از سایر گوشت ها.

هضم آن بسیار آسان است
باید ببینید که برخی از دستور العمل ها چقدر خوب هستند اما بعد هضم آن چقدر سخت است! با این حال، گوشت مرغ بسیار آسان هضم می شود در حالی که هنوز یکی از خوشمزه ترین غذاها است.

مرغ سیاه

این عمدتا به دلیل این واقعیت است که به اندازه سایر گوشت ها حاوی پورین نیست.

بنابراین مصرف آن برای افراد مبتلا به مشکلات معده، دوران نقاهت و یا نوزادان توصیه می شود.

خوشمزه است!
و این است که گوشت مرغ علاوه بر اینکه به لطف خواصی که دارد بسیار سالم است، به دلیل طعم، تطبیق پذیری و بافت آن در دنیای آشپزی متمایز است. دستور العمل ها و آماده سازی های مختلف بی شماری وجود دارد:

بریان، ترشی، سرخ شده… همه خوشمزه و اساسا بسیار سالم.

اگر این مقاله اشتهای شما را باز کرده است و می‌خواهید طعم این گوشت خوشمزه را بچشید، در Casa Matachín سینه مرغ را با روغن توصیه می‌کنیم.

ایده‌آل برای سالاد، تورتیلا یا اضافه کردن طعمی به یک غذای ماکارونی خوب یا مرغ برشته شده در فر خوشمزه آب آن و با گیاهان خوب.سلنیوم در مرغ اطلاعات بیشتر در مورد عملکرد متابولیسم مانند فسفر، سلنیوم در گوشت مرغ بسیار وجود دارد .

سلنیوم برای عملکرد متابولیک ارگانیسم، برای تیروئید و تنظیم سیستم ایمنی بدن، که اولین سد را در برابر بیماری ها تشکیل می دهد، ضروری است.

مرغ بسیار خوب ‘نیاسین شده’. گوشت مرغ همچنین سرشار از نیاسین است، یک ویتامین گروه B که از سرطان و آسیب های ژنتیکی مختلف به DNA محافظت می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.